תהליך איטום גגות

תהליך איטום גגות כאשר מדובר בבתים ישנים או בבנייני דירות, אחת לכמה שנים יש צורך לבצע איטום של גג המבנה, על מנת ליצור שכבת הגנה אשר מעניקה בידוד כנגד מים, לחות, ואפילו חימום יתר של המבנה.

תהליך איטום גגות הינו אלמנט אשר מצריך אותנו לנקוט במשנה זהירות, על מנת שנוכל אכן להיות בטוחים כי המבנה מבודד בצורה הטובה ביותר, ולהימנע מתופעה של סדקים, רטיבות או התפרורות של קירות וגגות המבנה.

כיצד מתבצע תהליך איטום גגות? תהליך איטום גגות נעשה בשלב הראשון על ידי בחינה של המבנה עצמו, תוך בדיקה של מצב הגג, יכולת העמידה שלו וכן סוג האיטום בו מומלץ לבחור על מנת לאטום את המבנה. ישנם שלושה סוגים שכיחים המשמשים לצורך תהליך איטום גגות.

• זפת – הזפת הינו אחד החומרים הותיקים ביותר בו משתמשים לצורך איטום גגות. אטימה של הגג מתבצעת באמצעות זפת חמה בצבע שחור, ולאחר שהיא מתייבשת מלבינים אותה באמצעות סיד או צבע, על מנת להימנע ממשיכה של קרני השמש וחימום יתר של המבנה.

הלבנת גגות | קבלן איטום

• יריעות ביטומניות – בעת ביצוע תהליך איטום גגות העשויים מבטון בדרך כלל מומלץ יהיה לבחור ביריעות ביטומניות לצורך ביצוע האיטום. ליריעות ביטומניות יכולות גבוהות מאוד ביצירת אטימה מלאה אל מול נוזלים.

• חומרים אקריליים – החומרים האקריליים הינם חומרי איטום אשר נפוצים בעיקר בעת תהליך איטום גגות בעלי שיפוע גבוהה.

איטום מבנים תת קרקעיים | סיוד גגות

תהליך איטום גגות הינו תהליך קריטי אשר נועד לא רק למנוע רטיבות של המבנה, אלא מאפשר הגנה טובה יותר ליסודות המבנה. על מנת ליצור איטום מלא ואיכותי, חשוב מאוד להתאים את סוג האיטום אל סוג המבנה, ובכך להבטיח איטום איכותי ועמיד לאורך שנים רבות.

חברת OTM איטום, מתמחה בביצוע של כל עבודות האיטום לכל סוגי המבנים, איטום של גגות באמצעות זפת חמה, יריעות ביטומניות וחומרים אקריליים.

תהליך איטום גגות הנעשה על ידי חברת OTM איטום כולל בתוכו סקירה מלאה של סוג ואופי הגג והמבנה, התאמה מדוייקת של חומרי האיטום ועבודה יסודית ומקצועית, על מנת להבטיח לכם את ההגנה המלאה.